Firmowe spotkania

Sale konferencyjne

Konferencja nawet na 170 osób w jednej z 9 klimatyzowanych sal konferencyjnych to tylko jeden z wielu pomysłów na przeprowadzenie firmowego spotkania.

W Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada konferencje mogą równie dobrze odbywać się w wielu salach jednocześnie, a nawet na plaży czy na polanie w przylegającym do ośrodka malowniczym lesie.

Bez wątpienia lokalizacja wyróżnia nasze sale konferencyjne. Okolice Warszawy w których się znajdujemy to doskonałe miejsce na firmowe spotkanie. Niezależnie od scenariusza wydarzenia Promenada zapewnia pełną obsługę ze strony wykwalifikowanego personelu, wsparcie na każdym etapie organizacji, catering, sprzęt audiowizualny, a także nocleg dla uczestników spotkania.

Nasze sale konferencyjne są profesjonalnie wyposażone. To daje pewność, że organizowana konferencja zostanie przeprowadzona z pełnym profesjonalizmem. Szeroka oferta rekreacyjna pozwoli wzbogacić wydarzenie o mniej zobowiązujące punkty programu, dzięki czemu przebiegnie ono w niezwykle miłej atmosferze i na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom.

Szukasz Ośrodka który zapewni Ci szerokoą gamę atrakcji oraz posiada nowoczesne sale konferencyjne. Okolice Warszawy I CKR Promenada to doskonałe miejsce na zorganizowanie każdego eventu.