Pikniki

Rozległa polana przylegająca do ośrodka PROMENADA to wymarzona przestrzeń na imprezę plenerową o dowolnym charakterze. Soczysta zieleń okaże się doskonałym tłem dla rodzinnego, okolicznościowego pikniku, imprezy sportowej, koncertu czy dowolnego wydarzenia od kilkunastu osób do nawet 5000 gości.

TYLKO U NAS PAKIET ALL INCLUSIVE - W CENIE MENU PIKNIKOWEGO ATRAKCJE W PLENERZE!!!

Proponujemy Państwu kompleksową organizację i wsparcie przy organizacji imprezy.
Dzięki położeniu nad samym Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 km od Warszawy, uczestnicy docenią szybki i łatwy dojazd na miejsce, a w przypadku imprez do późnego wieczora, będą mogli skorzystać z naszej bazy noclegowej. Mamy bogate doświadczenie w organizacji imprez plenerowych o najróżniejszym, także niecodziennym charakterze – dlatego zachęcamy do kontaktu, nawet jeśli mają Państwo w głowie bardzo zaskakujące scenariusze.

W 2014 roku CKR Promenada została nominowana do nagrody MP Power Awards w kategorii Outdoor Venue. Nominacja pozostaje ważnym wyróżnikiem , pokazującym jak świetnym ośrodkiem do organizacji imprez i wszelakich eventów pozostaje CKR Promenada, która znalazła się wśród 3 najlepszych ośrodków do organizacji imprez outdoor w całym kraju