Imprezy integracyjne pod Warszawą

Co decyduje o sukcesie imprezy integracyjnej? – Scenariusz przygotowany z myślą o dobrej zabawie uczestników, obfitujący w liczne okazje by jak najlepiej poznać się od dobrej, nie do końca formalnej strony.

Sprawdzamy się tu, gdzie cztery ściany to zbyt mało na udane imprezy integracyjne. Warszawa ma wiele świetnych lokalizacji, ale nie ma przestrzeni, którą mamy my. Wiemy, że firmy są różne – i różni są także pracujący w nich ludzie, dlatego jesteśmy otwarci na najróżniejsze scenariusze firmowych wyjazdów. Turniej sportowy, rekreacja na plaży, piknik na leśnej polanie, gra firmowa w salach konferencyjnych albo w lesie, imprezy firmowe w stylu kowbojskim, hawajskim, meksykańskim, wyścigi rowerowe, wspólny rejs żaglowcem, grupowy kurs kitesurfingu… Mamy niezliczoną liczbę pomysłów na imprezy integracyjne.

Długo by można wymieniać propozycje firmowych wydarzeń, które możemy zorganizować z myślą o integracji pracowników lub klientów Państwa firmy. A to wszystko nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego, co sprawia, że nasza lokalizacja idealnie pasuje na różnego rodzaju imprezy integracyjne. Warszawa może nam takiego otoczenia pozazdrościć.

PROPOZYCJE INTEGRACJI