Imprezy plenerowe

Imprezy i pikniki

Impreza plenerowa pod Warszawą? Nic prostszego! Rozległa przestrzeń Centrum Promenada pozwoli wcielić w życie scenariusze zarówno niewielkich, jak i najśmielszych wydarzeń na otwartym powietrzu.

Pikniki firmowe na polanie, imprezy firmowe według zaplanowanego stylu i scenariusza nad brzegiem zalewu, turniej siatkówki plażowej, kowbojskie party w saloonie, nocne manewry w lesie – to tylko niektóre z przykładów organizowanych przez nas wydarzeń.

Promenada to także idealna przestrzeń dla różnego rodzaju eventów promocyjnych oraz imprez o sportowym charakterze. Dysponujemy wszelkim niezbędnym sprzętem (od namiotów po nagłośnienie) niezbędnym do przeprowadzenia eventu, integracji, firmowego pikniku czy okolicznościowego przyjęcia i zapewniamy wszechstronne wsparcie przy organizacji spotkania. Niezależnie od tego, czy planują Państwo wydarzenie masowe do 5000 osób, spotkanie służbowe czy rodzinne przyjęcie, dołożymy wszelkich starań, aby impreza zakończyła się pełnym sukcesem. Pikniki firmowe, imprezy firmowe oraz wydarzenia okolicznościowe – to to w czym się specjalizujemy.

Przystań
Sztorm Grupa
Molo Wypożyczalnia
sprzętu wodnego
Biuro
Sztorm Grupa
Country Salon Plac zabaw Recepcja Budynki hotelowe Korty tenisowe Restauracja
hotelowa
Sale
konferencyjne
Beach Bar Parking Boisko do siatkówki Boisko
do koszykówki
Parking Plaża Polana piknikowa
Hydromasaże Gastronomia