Firmowe spotkania

Noclegi Zegrze

Rezerwacja online

Promenada to komfortowy ośrodek z widokiem na Zalew Zegrzyński. Noclegi po pełnym wrażeń dniu lub przyjęciu do białego rana?
Centrum Promenada zapewnia noclegi w 69 komfortowo urządzonych pokojach.

Goście mogą wybrać pobyt w jedno- lub dwuosobowym pokoju klasy Komfort, dwuosobowym pokoju klasy LUX. Dla rodzin z dziećmi lub grupy przyjaciół proponujemy pokoje typu STUDIO – będą one doskonałą bazą do korzystania z naszej głównej atrakcji którym jest Zalew Zegrzyński. Noclegi dla bardziej wymagających Gości proponujemy w apartamentach biznesowych. Specjalnie dla potrzeb osób niepełnosprawnych przystosowano dwuosobowy pokój klasy „lux” znajdujący się na parterze. W ośrodku gościnę znajdą także goście podróżujący ze swoimi czworonożnymi pupilami. Dla nich też zapewniamy noclegi. Zegrze oraz plaża naszego ośrodka będą stanowiły doskonałe miejsce do spędzania czasu wolnego dla wszystkich Gości.

Pokoje posiadają przestronne łazienki gwarantujące maksimum wygody. Pastelowe barwy rozpogadzają wnętrze i wprowadzają do niego światło. Każdy pokój posiada telewizor, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje w standardzie „lux” mają mini-lodówki oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty.

Hotelowa baza noclegowa dysponuje wystarczającą ilością miejsca dla wszystkich uczestników firmowej imprezy integracyjnej czy gości weselnych. Zalew Zegrzyński i jego malownicza okolica z pewnością pozwoli się zrelaksować, a możliwość skorzystania z licznych atrakcji to gwarancja kolejnego pełnego wrażeń dnia. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zarezerwować noclegi. Zegrze to w końcu popularne miejsce wypoczynku weekendowego dla całych rodzin.

Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 11:00.


Pobierz folder CKR Promenada

Nasza oferta pokoi

Przystań
Sztorm Grupa
Molo Wypożyczalnia
sprzętu wodnego
Biuro
Sztorm Grupa
Country Salon Plac zabaw Recepcja Budynki hotelowe Korty tenisowe Restauracja
hotelowa
Sale
konferencyjne
Beach Bar Parking Boisko do siatkówki Boisko
do koszykówki
Parking Plaża Polana piknikowa
Przyjęcia weselne Restauracja