Przyjęcia weselne

Rezerwacja online

Centrum Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą to doskonałe miejsce na zorganizowanie pięknej, a zarazem oryginalnej imprezy weselnej. Centrum Promenada to doskonała lokalizacja, niepowtarzalny urok miejsca, wyśmienite potrawy, elegancka sala weselna oraz profesjonalna obsługa.

Przyjęcie plenerowe na ogromnej polanie piknikowej w pobliżu malowniczego brzegu z pewnością doskonale utrwali się zarówno w pamięci gości, jak i na pamiątkowych zdjęciach. Rozległy parkiet pod gołym niebem i zespół występujący na profesjonalnej scenie dopełnią to niezapomniane wydarzenie. Decydując się na przyjęcie weselne w formie pikniku skorzystają Państwo z szerokich możliwości aranżacji dostępnej przestrzeni i będą mogli sobie pozwolić na zaproszenie praktycznie dowolnej liczby gości.

Oczywiście jesteśmy także przygotowani na bardziej tradycyjne scenariusze. Sala na wesele w Centrum Promenada jest do Państwa dyspozycji. Elegancka sala weselna w okolicach Warszawy może przyjąć do 180 gości. Natomiast Młodym Parom planującym wesele w nieco bardziej nietypowej przestrzeni polecamy stylowy Country Saloon z kominkiem. Tutaj z łatwością zorganizują Państwo przyjęcie do 130 osób.

Po pełnym wrażeń i emocji przyjęciu jego uczestnicy mogą skorzystać z noclegu w Centrum Promenada, a kolejny dzień przeznaczyć na wypoczynek lub aktywną rekreację. Na Młodą Parę czeka tutaj specjalnie przygotowany apartament dla nowożeńców, goście natomiast mogą zostać zakwaterowani w jednym z czterech budynków bazy noclegowej ośrodka.

Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na piknik, czy któryś z lokali, jesteśmy otwarci na najróżniejsze pomysły przyjęć weselnych i dopilnujemy, aby wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Sala na wesele zostanie przygotowana tak aby stworzyć niezapomnianą atmosferę. Wymarzone wesele w pięknym otoczeniu, jedyne 30 km od Warszawy – to możliwe w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym Promenada. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dekoracji sali.

OPINIE PAR

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami Par, które powierzyły nam organizację przyjęcia weselnego.

„Chcielibyśmy wyrazić nasze podziękowania dla całego zespołu CKR Promenada za organizację naszego przyjęcia weselnego. Wszystko było na najwyższym poziomie. Pyszne jedzenie, perfekcyjna i sympatyczna obsługa sprawiła że wieczór i noc minęła nam radośnie i beztrosko. Nam a także naszym gościom od których otrzymaliśmy wiele ciepłych słów na temat miejsca jak i przyjęcia a to w ogromnej części Państwa zasługa. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy Państwa ośrodek na tak ważną, a właściwie na każdą uroczystość.”
Lidia i Marcin X 2015

„Po pierwsze chciałam podziękować za super organizację wesela. Wszystko wyglądało pięknie: czerwony dywan i lampiony przy wejściu, dekoracja na sali, wszystko, tak, jak miało być. Jedzenie było smaczne, nawet bardzo. Goście mówili, że za dużo jedzenia ;-)”
Izabella i Arkadiusz VI 2015

„Bardzo chcieliśmy podziękować całej obsłudze Restauracji. Jedzenie było pyszne (ukłon w stronę kuchni), a obsługa kelnerska bardzo profesjonalna. Nic na stołach nie brakowało, napoje na bieżąco uzupełniane. Dania wychodziły o ustalonych porach”
Joanna i Tomek VI 2015

„Chciałam serdecznie podziękować, za wkład pracy i czas , jaki Panie poświęciły na przygotowanie naszego wieczoru. Jesteśmy bardzo zadowoleni i uważamy, że wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Cała obsługa oraz jedzenie godne dalszego polecenia”
Anna i Jakub XII 2014

„Przyjęcie było przepięknie przygotowane i nasze uwagi zostały uwzględnione. Jeszcze do dzisiaj otrzymujemy wiadomości od gości, że było to najlepsze wesele na jakim mieli okazję być. Wszyscy podkreślali elegancką salę, smaczne jedzenie i przepiękny teren. Jesteśmy przeszczęśliwi :) Na pewno będziemy polecać to miejsce Dziękujemy!!!”
Edyta i Kamil IX 2014